Podatki?
Zdecydowanie nie mają dobrego PR.
A ja chcę to zmienić!

Nazywam się Julita Czerwińska i jestem doradcą podatkowym specjalizującym się w CIT oraz VAT. Moja ścieżka zawodowa? Najpierw dwa kierunki studiów: finanse i rachunkowość oraz prawo na Uniwersytecie Marii Curii Skłodowskiej w Lublinie. Później praktyki, kursy i szkolenia, w których najpierw uczestniczyłam jako kursantka, a niedługo później sama byłam już po drugiej stronie. W mojej codziennej pracy doradzam międzynarodowym grupom kapitałowym oraz średnim i dużym przedsiębiorstwom krajowym w bieżącej działalności gospodarczej. Swoją wiedzę od lat przekazuję księgowym w formie szkoleń stacjonarnych – i dobrze mi to wychodzi!
Prywatnie? Żona, mama, fanka podróży, Gallupa i zagorzała strażniczka domowego work-life balance.

Pomogę Ci osiągnąć mistrzostwo zawodowe uzupełniając twoją wiedzę z zakresu prawa podatkowego. O podatkach uczę od wielu lat i wiem, że jeśli podejść do nich w odpowiedni sposób, okazuje się, że nie jest to czarna magia w Hogwarcie.

I zdecydowanie jest to wiedza, która może Ci się przydać!

Dlaczego księgowość?

Z księgowymi pracuję na co dzień, zarówno wewnątrz własnej firmy, jak i stale współpracując z korporacjami i dużymi biurami rachunkowymi. Wiem, że będąc na pierwszym froncie rozliczeniowym firmy, księgowi muszą się mierzyć z wieloma trudnościami. Stres, duża odpowiedzialność, skomplikowane przepisy, coraz bardziej złożone transakcje – to zawód, który wymaga ogromnej wiedzy i profesjonalizmu, a mimo to często jest niedoceniany, traktowany z pobłażliwością. To nigdy nie powinno mieć miejsca!

Dzięki mnie zwiększysz swoja wiedzę, pewność siebie i pozycję na gruncie zawodowym. Wierzę, że każdy księgowy to ogromne wsparcie dla kierownictwa firmy, z szeroką wiedzą biznesową i ogromnym profesjonalizmem.

Dzielę się z Tobą ekspercką wiedzą w sposób, który pozwoli Ci zdobywać ją wygodnie, bez konieczności przedzierania się przez przepisy i do tego bez wychodzenia z domu.

I właśnie dlatego zapraszam Cię do korzystania z moich kursów online, czytania ebooków i słuchania podcastów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Julita Czerwińska

Poszukujesz doradcy podatkowego? Zależy Ci na indywidualnej konsultacji? Szukasz bezpiecznych rozwiązań podatkowych dla swojego biznesu?

Skontaktuj się ze mną i przedstaw swój problem. Prześlę Ci ofertę.